Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
FC Ylivieska I Joukkueenjohtaja Huuha Toni @: toni.huuha@yvo.fi
tel:044 0166 941
B-pojat 04-05 Joukkueenjohtaja Huuha Toni @: toni.huuha@yvo.fi
tel:044 0166 941
B-pojat 04-05 Joukkueenjohtaja Tuomaala Marko @: marko.tuomaala75@gmail.com
tel:0445024787
C-pojat 06-07 Joukkueenjohtaja Takanen Marika @: marika.takanen@gmail.com
tel:050 309 2747
D-pojat 08 Joukkueenjohtaja Isokääntä Heikki @: hisokaanta@hotmail.com
tel:0407534467
D-pojat 08 Joukkueenjohtaja Rättyä Kari @: kari.rattya@gmail.com
tel:0407763926
D-pojat 09 Joukkueenjohtaja Kantola Sirpa @: sirpakantola@netti.fi
tel:040-7371733
D-pojat 09 Joukkueenjohtaja Paakkinen Jaakko @: Jaakko.paakkinen@gmail.com
tel:+358442809810
E-pojat 10 Joukkueenjohtaja Ylikangas Harri @: harri.ylikangas@gmail.com
tel:0443041613
E-pojat 10 Joukkueenjohtaja Yrjölä Hannele @: hanski008@hotmail.com
tel:0445594329
E-pojat 11 Joukkueenjohtaja Vähätörmä Maarit @: maarit.kukkola@gmail.com
tel:0442574179
F-pojat 12-13 Joukkueenjohtaja Ojantakanen Erja @: erja.ojantakanen@gmail.com
tel:045 898 6660
F-pojat 12-13 Joukkueenjohtaja Pohjola Marjo @: pohjolanmarjo@gmail.com
tel:0407245849
B- ja C-tytöt 03-06 Joukkueenjohtaja Kukkola Susanna @: sucaritah@gmail.com
tel:044 5255075
B- ja C-tytöt 03-06 Joukkueenjohtaja Mattila Katja @: katja.mattila@omanetti.fi
tel:0445270815
D- ja E-tytöt 09-10 Joukkueenjohtaja Jussila Marko @: marko_jussila@hotmail.com
tel:+358505168018
E- ja F-tytöt 11-12 Joukkueenjohtaja Rontti Asta @: asta@rontti.org
tel:0443456432
E- ja F-tytöt 11-12 Joukkueenjohtaja Tuomaala Marko @: marko.tuomaala75@gmail.com
tel:0445024787
F-tytöt 13-14 Joukkueenjohtaja Hautamäki Hanna @: hanna.ihanamaki@gmail.com
tel:045 276 0100
F-tytöt 13-14 Joukkueenjohtaja Röyttä Päivi @: roytta.paivi@gmail.com
tel:0407553534
FC Ylivieska
«  Huhtikuu   »
Kategoriat