Next Year Cup 2022

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Ilmoittautuminen on auki!Next Year Cup pelataan syyskuussa 2022. Toivotamme teidät kaikki tervetulleiksi nauttimaan lauantaina 3.9. sekä sunnuntaina 4.9. upeista jalkapallopäivistä sekä toivottavasti myös auringonpaisteesta.Sarjat:F-junioreiden 5v5 sarjat

Lue lisää »

Ilmoittautuminen on auki!Next Year Cup pelataan syyskuussa 2022. Toivotamme teidät kaikki tervetulleiksi nauttimaan lauantaina 3.9. sekä sunnuntaina 4.9. upeista jalkapallopäivistä sekä toivottavasti myös auringonpaisteesta.Sarjat:F-junioreiden 5v5 sarjat

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
D-pojat 09P13 Kolmonen
16
Elo
klo 19:00
Safari TN A
Musta Musta - GBK/IK Myran YJ
-
FC Ylivieska IMiesten Kolmonen
13
Elo
klo 14:00
Centralidrottsplan N, Korsnäs
Korsnäs FF -
-
E-pojat 11Piirisarja 13.8 Pedersöre
13
Elo
klo 12:00
Bollplan N A , Överesse
- Esse
-
E-pojat 11Piirisarja 13.8 Pedersöre
13
Elo
klo 11:00
Bollplan N A , Överesse
- Eu
-
F-tytöt 13-14T8
13
Elo
klo 11:00
Urheilukenttä, Kaustinen
- Useita vastustajia
-
D-tytöt 09-10T13 länsi kakkonen
12
Elo
klo 19:00
Safari TN A ,Salmiperäntie 1, Ylivieska
- LBK
-
FC Ylivieska IIKuutonen
11
Elo
klo 19:00
Haapavesi, urheilukenttä
- Pedesi Vikings
-
C-pojat 08P14 kakkonen
11
Elo
klo 19:00
Santahaka 1 N
GBK -
-
D-tytöt 09-10T13 pohjoinen ykkönen
10
Elo
klo 18:30
Sarkkiranta TN A, Sarkkirannantie 20, Kempele
Ajax -
-
E-tytöt 11-12T11 Taso 2, Länsi Jalkapallo 2022
8
Elo
klo 19:15
Safari TN B, Ylivieska
Keltainen Keltainen - GBK
3-1
E-tytöt 11-12T11 Taso 2, Länsi Jalkapallo 2022
8
Elo
klo 19:15
Safari TN A, Ylivieska
Musta Musta - GBK/-12
5-0
B- ja C-tytöt 04-08T18 Kakkonen
8
Elo
klo 19:00
Forsbackaplan N, Teerijärvi
Kronoby-07 YJ2 -
-
E-tytöt 11-12T11 Taso 2, Länsi Jalkapallo 2022
8
Elo
klo 18:00
Safari TN B, Ylivieska
GBK/-12 - Keltainen Keltainen
0-0
E-tytöt 11-12T11 Taso 2, Länsi Jalkapallo 2022
8
Elo
klo 18:00
Safari TN A, Ylivieska
GBK - Musta Musta
0-5
E-pojat 11Terwaturnaus 2022
7
Elo
klo 13:30
Heinäpää nurmi2
- Tervarit 11 Valkoinen
5-0
E-pojat 11Terwaturnaus 2022
7
Elo
klo 11:30
Heinäpää nurmi4
- LiPK 1011
9-0
E-pojat 11Terwaturnaus 2022
6
Elo
klo 17:15
Heinäpää nurmi4
- Haupa
3-1
E-pojat 11Terwaturnaus 2022
6
Elo
klo 15:00
Heinäpää nurmi3
- OLS
8-2
C-pojat 08Liiga Pohjoinen
6
Elo
klo 13:00
Safarin tekonurmi
/ GBK YJ / GBK YJ - Ols
0-2
E-pojat 11Terwaturnaus 2022
6
Elo
klo 11:15
Heinäpää nurmi4
- ONS11
0-3
FC Ylivieska IMiesten Kolmonen
4
Elo
klo 19:00
Keskuskenttä N, Seinäjoki
SJK-j -
-
C-pojat 08P14 kakkonen
4
Elo
klo 19:00
Safarin tekonurmi
- FF Jaro 09
-
D-pojat 09P13 Kolmonen
4
Elo
klo 18:30
Takalo Areena A
Ura - Musta Musta
1-1
D-pojat 09P13 Kakkonen
3
Elo
klo 19:00
Safari TN A
Keltainen Keltainen - KPV/valkoinen
5-0
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia