6
HEI
15.10
E-tytöt 13-14, T11 Piirisarja - Kevät 2024

FC Y Musta - Ura  2 - 1

Haapajärvi
Tilastot

2 - 1

Ura
(1-1)

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

13
ELO
18:55
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - KPV Vihreä
Nynäs Park 4 luonnonnurmi, Kokkola
13
ELO
18:55
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - GBK / vit
Nynäs Park 5 luonnonnurmi, Kokkola
13
ELO
18:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - GBK / vit
Nynäs Park 4 luonnonnurmi, Kokkola
13
ELO
18:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - KPV Vihreä
Nynäs Park 5 luonnonnurmi, Kokkola
7
ELO
18:00
P11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y - GBK / röd
Safari A, Ylivieska
7
ELO
18:00
P11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y - GBK / vit
Safari A, Ylivieska
6
ELO
19:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - FC Raahe
Koivuluoto 2 tekonurmi B, Raahe
6
ELO
19:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - K-Pallo oranssi
Koivuluoto 2 tekonurmi A, Raahe
6
ELO
18:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - K-Pallo oranssi
Koivuluoto 2 tekonurmi A, Raahe
6
ELO
18:00
T10 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - FC Raahe
Koivuluoto 2 tekonurmi B, Raahe
3
ELO
11:00
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - Esse IK/1
Bollplan luonnonnurmi B, Överesse Pedersöre
3
ELO
11:00
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - Esse IK/1
Bollplan luonnonnurmi B, Överesse Pedersöre
3
ELO
11:00
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - Esse IK/2
Bollplan luonnonnurmi A, Överesse Pedersöre
3
ELO
10:00
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - Esse IK/2
Bollplan luonnonnurmi A, Överesse Pedersöre
31
HEI
18:30
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - FC United
Santahaka tekonurmi A, Kokkola
31
HEI
18:30
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - KPV
Santahaka tekonurmi B, Kokkola
31
HEI
17:30
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Musta - KPV
Santahaka tekonurmi A, Kokkola
31
HEI
17:30
T11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y Keltainen - FC United
Santahaka tekonurmi B, Kokkola
27
HEI
16:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y - TP-47 T11 Punainen
Länsiranta tekonurmi A
27
HEI
13:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y keltainen - Kontio
Länsiranta tekonurmi B
27
HEI
12:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y - MelU T10
Gränsvallen tekonurmi B
27
HEI
10:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y keltainen - TP-47 T11 Valkoinen
Gränsvallen tekonurmi A
26
HEI
17:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y - FC SCJ valkoinen
Gränsvallen tekonurmi A
26
HEI
17:00
Outokumpu Tornio Cup 2024 T11/10 , E-tytöt 13-14
FC Y keltainen - MelU T11
Gränsvallen tekonurmi A
22
HEI
19:00
P11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y - KP-V
Ravirata 3, Ylivieska
22
HEI
18:00
P11 Piirisarja - syksy 2024 , E-tytöt 13-14
FC Y - VetU
Ravirata 3, Ylivieska
Ottelulista